FraMat napisał(a):

|
Maaskant nie kpi sobie z kibicow Wisły. Co najwyżej z durnych dziennikarzy
|
Przegraliśmy najważniejszy mecz w rundzie, a on jest zadowolony. Mało tego, ty, rzekomo kibic Wisły, mu przyklaskujesz. Cyrk.

Jak ci ktoś pluje w twarz, też mówisz, że deszcz pada, albo że to na pewno tego drugiego chciał opluć?
Cytat:
|
schematy gry ofensywnej w ataku pozycyjnym polegające na wykonywaniu licznych podań piłki miedzy obrońcami i pomocnikami, aby umożliwic większości graczy przesuwanie się do przodu i skoncentrowanie gry za linią wyznaczającą środek boiska, by potem rozgrywać kolejne schematy, tym razem z udziałem napastników i skrzydłowych.
|
Ale ty oglądasz mecze Wisły, czy piszesz o Wiśle, którą prowadzisz w FM?
Cytat:
Ostatnio zakupieni (lato) to Biton, Iliev, Nunez, Lamey, Jovanovic (5).
Zostaje więc 6.
Z tego 3 bez wysokiej formy: Kirm, Jaliens, Chavez
W dośc dobrej formie, mimo zmęczenia grą co trzy dni:
Wilk, Pareiko, Paljic
|
"Dość dobrej formie". Nie ma nawet żadnego piłkarza, którego dałoby się wyróżnić.
Cytat:
Moskal...
Nie mogę wyjść ze zdumienia nad waszą naiwnością: może okazać się zbawieniem
|
Rozumiem. Skoro mimo widocznych ŻAŁOSNYCH efektów pracy maaskanta ty widzisz w grze Wisły superofensywne akcje (których efektem jest 1 gol w 3 ostatnich meczach, w których zmierzyliśmy się m.in. ze słabiutkim beniaminkiem (w którym to meczu oddaliśmy 1 celny strzał) i ostatnią w tabeli Cracovią), to nic do ciebie nie dotrze. Zaprzeczasz po prostu temu, co widać gołym okiem. Dlaczego Moskal wg ciebie nie może okazać się dobrym trenerem? Bo asystował np. u Okuki, Petrescu, Skorży i teraz Maaskanta? Chyba jakiś warsztat już sobą prezentuje, co? Może to właśnie jego czas?