Romuald napisał(a):

|
Niezle holendrzy weszli na głowe Cupiałowi jeszcze niedawno gdyby jakiś trener po kompromitacji powiedział zadowolny,że będzie pracował w Wiśle 3 lata to wyleciałby na zbity pysk tego samego dnia.
|
100 % prawdy.
Cupiał mam nadzieje,ze juz niedługo zakonczy ta farse.