Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7295
Stary 07.11.2011, 11:58
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Niezle holendrzy weszli na głowe Cupiałowi jeszcze niedawno gdyby jakiś trener po kompromitacji powiedział zadowolny,że będzie pracował w Wiśle 3 lata to wyleciałby na zbity pysk tego samego dnia.
100 % prawdy.

Cupiał mam nadzieje,ze juz niedługo zakonczy ta farse.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując