Wyświetl pojedynczy post
sanvito
Junior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7292
Stary 07.11.2011, 11:54
Wróżką nie jestem, ale u buka bym postawił, wkrótce na Reymonta pojawi się ten Pan Vladimir Petrovic.


***
A wrozka Ci nie wywrozyla bana czasem ?
Powód: 7 wrózek:
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 07.11.2011 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując