Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sanvito
Junior Member
Od: 09.2007
Offline
#
7292
07.11.2011, 11:54
Wróżką nie jestem, ale u buka bym postawił, wkrótce na Reymonta pojawi się ten Pan Vladimir Petrovic.
***
A wrozka Ci nie wywrozyla bana czasem ?
Powód: 7 wrózek:
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 07.11.2011 o godz. 11:56.
sanvito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sanvito
Znajdź inne posty napisane przez sanvito