|
Niesamowity jestes Framat!! (bo rozumiem, ze to "nie" zakradlo sie przypadkowo) Jak Melikson zrobil akcje sam dzieki sobie i swoim umiejetnosciom to "pokazuje to, ze potrafimy wyjsc z szybkim atakiem". Natomiast jak Wisla gra do dupy, zle, nie wykorzystuje sytuacji wtedy nie ma, ze "nie potrafimy skutecznie grac" tylko, ze zawodnicy sa do dupy.
Pan z Tw awatara moglby sie czasem uczyc od Cb naginania faktow do pasujacej i pozadanej rzeczywistosci.
|