Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7289
Stary 07.11.2011, 11:43
Dobra, kontuzje itd. to wezmy sytuacje calosciowo:

Wg. transfermarkt w bramkach za calej kadencji Maaskanta jest 1,44 do 1,07(54 mecze) i patrzac na jego historie to jego 2 najlepszy wynik. Srednio wygrywamy o 0,37 bramki/mecz.
1,83 pkt na mecz to tez rekord trenera. Mowi sie, że mistrzostwo zdobywa sie co najmniej wygrywajac u siebie a remisujac na wyjezdzie czyli zdobywajac srednio 2 pkt na mecz. To 1,83 pkt czy nawet 2 mistrzostwa nie zapewnia w normalnych warunkach tj. kiedy 1,2,3 druzyny sa w formie.

Mowi sie takze, ze dobrze sie zaprezentowalismy w eliminacjach europejskich. Wygrana ze Skonto(przegrana byla by blamarzem tylko nieco mniejszym niż derby), Litex(w pierwszym meczy mielismy szczescie). Mamy to liczyc tylko na plus dlatego, ze wczesniej byl Karabach i Levadia? Przypominam, ze transfery w tamtych czasach byly znacznie gorsze jesli wogole.
Wygrana z APOELEM - trafilismy na nagorszy mecz przeciwnika w sezonie co stwierdzil ich trener, smiano sie z tego, odgrazano a okazalo sie prawda bo pozniej juz byla sroga lekcja a dodatkowo widac jak APOEL zagral kolejne mecze. Dalsza weryfikacja przyszla w LE ile do tylu jestesmy 11 bramek, 2 strzelone?

Podsumowujac, dobre mecze za Maaskanta da sie policzyc na palcach jednej reki, trener dodatkowo mial bardzo duzo szczecia co wypaczylo niestety obraz jego pracy. 1,5 roku to czas po jakim reka trenera powinna byc widoczna, a tego nie ma.
Mowiac, ze wykonawcy slabi hmm osmiele sie stwierdzic ze bywali gorsi i lepiej to wszystko przynajmniej w ekstraklasie wygladalo.
Odpowiedz cytując