Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7281
Stary 07.11.2011, 11:32
Jesli mam byc szczery to o ile wyniki w dwoch ostatnich meczach doprowadzaja mnie do lez to gra i w meczu z Fulham i z Cracovia mi sie podobala. Szkoda, ze tak latwo tacimy punkty przez co ciezko bedzie walczyc o MP.
Odpowiedz cytując