Wyświetl pojedynczy post
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 07.11.2011, 11:27
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj obejrząlem mecz Bilbao-Barcelona. To nie były derby, to nie był najważniejszy mecz dla żadnej z drużyn ale zobaczyłem tam walkę jakiej nie widziałem u nas. Barcelona, same gwiazdy, milionerzy a wczoraj walczyli na 101%, w deszczu, w błocie. Goście dawali z siebie wszystko żeby strzelić gola. U nas ktoś podbiegł szybciej, ktoś kopnąl na oślep...zero. To nie jest drużyna. Widziałem walkę u pojedynczych piłkarzy ale nei w drużynie. Gdzie byl pressing, przecież takie ....y co grają w po drugiej stronie nie powinny mieć chwili na przyjęcie piłki. Tak się powinno na nich wyjść. Cisnąć, pare fauli. Jazda na maxa. A my mamy za mało "serducha" i rozgrywającego co cały mecz żuje gumę...widac nie martwi się że ze zmęczenia zadlawi sie nią bo zmęcznie mu nie grozi.
zgadzam się w 100%. też oglądalam ten mecz i pomyslałam dokładnie to samo. Bilbao grając w WIELKĄ Barceloną walczyło zaciekle jakby grali o życie. Co innego, że woda na boisku była taka że piłka toczyła się max 10 metrów. Ale była walka, zaangażowanie i ambicja.

Swoją drogą drużyna z Bilbao to w większości Baskowie. Więc dla nich mecz z Katalończykami to mecz ważny jak derby. Da się? da się. Kraj Basków ma ok 2 mln mieszkańców...
Odpowiedz cytując