Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#542
Stary 07.11.2011, 11:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A widziałeś kontre w wykonaniu Meliksona?
http://www.youtube.com/watch?v=OzZX_qZl9gk
Może jednak potrafimy tylko wykonawców brak?
A co ma kontra Meliksona do rozegrania prawidłowego kontataku? Przecież ten atak jest oparty tylko i wyłącznie na szybkości Maora. Jaki jest tu związek z taktyką?

Chyba, że taktyka polega na: "podać Meliksonowi, a on niech się dalej martwi". A niestety w tamtym sezonie tak to czasami wyglądało. Czasem zmienialiśmy ją na: "podać Małeckiemu, może coś wykiwa", a obecna: "dajcie piłkę Iliewowi, może kogoś minie" nie zdaje rezultatu.

Tu chodzi o grę całego zespołu, nie jednostek. Ja po prostu nie widzę w obecnej Wiśle kolektywu, zgranego kolektywu. 23 gości, którzy wiedzą co mają grać na każdej z pozycji.
Ostatnio edytowane przez Proud : 07.11.2011 o godz. 11:26.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując