FraMat napisał(a):

A co ma kontra Meliksona do rozegrania prawidłowego kontataku? Przecież ten atak jest oparty tylko i wyłącznie na szybkości Maora. Jaki jest tu związek z taktyką?
Chyba, że taktyka polega na: "podać Meliksonowi, a on niech się dalej martwi". A niestety w tamtym sezonie tak to czasami wyglądało. Czasem zmienialiśmy ją na: "podać Małeckiemu, może coś wykiwa", a obecna: "dajcie piłkę Iliewowi, może kogoś minie" nie zdaje rezultatu.
Tu chodzi o grę całego zespołu, nie jednostek. Ja po prostu nie widzę w obecnej Wiśle kolektywu,
zgranego kolektywu. 23 gości, którzy wiedzą co mają grać na każdej z pozycji.