Wyświetl pojedynczy post
jakkfk
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#539
Stary 07.11.2011, 11:15
Mango napisał(a):Wyświetl post
I co teraz ? Mamy się odwrócić od Wisły ? Mamy pokazać jacy jesteśmy WIERNI Ogarnijcie się bo żydostwo to zakompleksione ludziki , wiedzą dobrze , że w Europie nie pograją, na własnym podwórku dosają oklep od kazdego . Więc dla nich mecz z Wisłą to mecz jak o mistrzostwo świata . Takiej ....a ambicji zabrakło u nas . Czarek szarpał - chciało mu się - raz lepiej , raz gorzej . Jednak było widać , że gryzie trawę .Brakło Sobola , Małego ale cóz . Pokażmy swą siłe właśnie teraz !! Nie ma miejsca i czasu na obrażania się i fochy do grajków . WISŁA TO MY !!!
skoro Wisla to my, to badz dumny ze swojej postawy i wierny swoim pogladom, ....a, oni sa tylko pracownikami. Niedzielaniowi tez jestes wierny i nie strzelasz "fochow"?!
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując