|
Dorzucę swoje trzy grosze: trener musi zostać. Alex Fergusson (oczywiście proszę nie porównywać klasy trenerów) przegrał swoje Derby 1:6 i dalej jest trenerem. Od ponad dwóch dekad. Gdybyśmy wczoraj wykorzystali obie setki i wynik byłby 2:1 nie byłoby tej dyskusji. Mamy głęboki kryzys w drużynie i trzeba go przezwyciężyć. Wyleczyć kontuzje, wymienić kilku zawodników i na wiosnę będzie dobrze.
Раз два трзы, Туск ухади!
|