|
Wydaje mi się że w tej chwili gdy nastała moda na Polaków (tak jak przed rokiem była moda na obcokrajowców) nie tylko C pójdzie za Moskalem, przy Moskalu przez jakiś czas będzie lepsza oprawa tak mi się wydaję.
A na trenera z wynikami nas nie stać (i koło się zamyka)
Jesteśmy troszkę jak Cesarstwo Rzymskie - wydaje nam się że jesteśmy mocni z definicji bo kiedyś byliśmy i jakoś to idzie (Wisła Kasperczaka) a tak naprawdę od lat jesteśmy ligowy średniakiem który gra powyżej swoich możliwości.
Zamiast dostawać oklep od Lewadii dostajemy oklep od Fulham to jest postęp ale ludzie ciągle żyją Lazio a od tego czasu wiele wody w Wiśle upłynęło.
Przyjdą Hunowie niby gorsi i bez szans i leją nas niemiłośiernie.
|