|
Kolejna sprawa jest co się dzieje z Chavezem, koleś jest stoperem a w drugim ligowym meczu z z rzędu dostaje zasłużoną zmianę. Nie wiem czy dlatego że gra za dużo meczów bo przecież nie miał przerwy czy może po prostu osiadł na laurach i zadowolił się długoletnim kontraktem. Zero koncentracji, kompletnie nie myśli na boisku, ślimaczy się z każdym zagraniem. Już nie biorę tu pod uwagę jego umiejętności tylko brak właśnie myślenia oraz koncentracji.
Junior Diaz też w tym meczu wygrał zawody w robieniu z siebie błazna, w drugiej połowie niby został gdzieś tam kopnięty, sędzia nie odgwizdał faulu, zwija się niby z bólu, zobaczył że piłka jest obok niego to od razu wstał. Nie o taką Wisłę nam chodzi.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 07.11.2011 o godz. 10:53.
|