Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 07.11.2011, 10:38
Jak dla mnie z zaangażowaniem nie było najgorzej nie było to pewnie dla niektórych szczyty ich możliwości, ale nie było to Podbeskidzie gdzie większość przeszła obok meczu.

Natomiast tam nie było pomysłu na grę tam nikt nie umiał/nie chciał przytrzymać piłki i mądrze podać. Czy my umiemy stworzyć jakiekolwiek zagrożenie ze stałych fragmentów gry.

Tam Kirm walił 10 m nad bramką, zawodnicy mieli setki idiotycznych strat.

Dla mnie ten mecz w 60 % przegrał Maaskant w 40% piłkarze.
Odpowiedz cytując