Wyświetl pojedynczy post
Mango
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.11.2011, 10:26
I co teraz ? Mamy się odwrócić od Wisły ? Mamy pokazać jacy jesteśmy WIERNI Ogarnijcie się bo żydostwo to zakompleksione ludziki , wiedzą dobrze , że w Europie nie pograją, na własnym podwórku dosają oklep od kazdego . Więc dla nich mecz z Wisłą to mecz jak o mistrzostwo świata . Takiej ....a ambicji zabrakło u nas . Czarek szarpał - chciało mu się - raz lepiej , raz gorzej . Jednak było widać , że gryzie trawę .Brakło Sobola , Małego ale cóz . Pokażmy swą siłe właśnie teraz !! Nie ma miejsca i czasu na obrażania się i fochy do grajków . WISŁA TO MY !!!
Odpowiedz cytując