Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#523
Stary 07.11.2011, 10:19
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Wester, oglądnij ostatni kwadrans i zobacz jaki pomysł na grę miał Wilk. To była jakaś głęboka B-klasa.
Przynajmniej był zmęczony i widać że mu bardzo zależało... to że nie potrafi grać w piłkę to już wiedziałem od dawna.

Nadal uważam że Maaskant powinien zostać mimo że jego po meczowych wypowiedzi się nie da czytać.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 07.11.2011 o godz. 10:34.
Odpowiedz cytując