zim zum napisał(a):

|
Wester, oglądnij ostatni kwadrans i zobacz jaki pomysł na grę miał Wilk. To była jakaś głęboka B-klasa.
|
Przynajmniej był zmęczony i widać że mu bardzo zależało... to że nie potrafi grać w piłkę to już wiedziałem od dawna.
Nadal uważam że Maaskant powinien zostać mimo że jego po meczowych wypowiedzi się nie da czytać.