Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#519
Stary 07.11.2011, 09:58
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Troche za dużo ludzi unosi się honorem... taka jest piłka i nic tego nie zmieni. Nie zawsze wygrywa lepszy. Skoro u nas taki żal i rozpacz to nie wyobrażam sobie co musiało się dziać w ManU, kiedy City pojechali z nimi pięcioma bramkami na ich stadionie.
co ty porównujesz jakichś pedałów z anglii do derbów Krakowa ? ćpałeś z trenerem czy to za dużo koziołków na kjsach ?
Odpowiedz cytując