Matejas_ napisał(a):

|
Troche za dużo ludzi unosi się honorem... taka jest piłka i nic tego nie zmieni. Nie zawsze wygrywa lepszy. Skoro u nas taki żal i rozpacz to nie wyobrażam sobie co musiało się dziać w ManU, kiedy City pojechali z nimi pięcioma bramkami na ich stadionie.
|
co ty porównujesz jakichś pedałów z anglii do derbów Krakowa ? ćpałeś z trenerem czy to za dużo koziołków na kjsach ?