Co wy w ogóle porównujecie derby Manchesteru do naszej Świętej Wojny

Zhańbili Klub , Nas , siebie też ale to im akurat wisi. Hańbią Wisłę i Nas całą rundę , grają jak ostatnie cipy, bez stylu bez jaj bez ambicji bez skuteczności bez monolitu w obronie. Tego się NIE da oglądać , już ciekawiej jest patrzeć się w podłogę 90min niż na tych pajaców , powinni mieć zakaz gry z Białą Gwiazdą na piersi! Od następnego meczu z Górnikiem żadnego skandowanie ich nazwisk przed meczem!! Jak to mówi Ferdek Kiepski "pałka się przegła"!
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..