|
Być może wystąpił błąd w przygotowaniach. Forma była na eliminacje LM a teraz złapaliśmy sporą zadyszkę + garść kontuzji.
Co i tak nie usprawiedliwia wyników bo te są fatalne. Nie wiem czemu np. Stałe Fragmenty są taką piętą achillesową. Nawet mimo takiego wzrostu drużyny to da się wytrenować. Ba chyba to jest najłatwiejsze do wytrenowania.
A obrona jest jaka jest - do zimy nikt nowy nie dojdzie więc wpadki zeszły na poziom zbyt częsty ... Trzeba ze 2 transfery + puścić z listy płac 2-3 piłkarzy którym najmniej zależy na wynikach Wisły.
|