Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7255
Stary 07.11.2011, 09:27
gigant napisał(a):Wyświetl post
OdNie wiem czy Robert ma tyle haryzmy by wstrząsnąc druzyną i nie wiem czy ta drużyna jest w stanie się jeszcze obudzic. Jednym zdaniem,na dzień dzisiejszy jest źle.
jak dla mnie wlasnie w tym jest problem, ze nie ma.
poza tym ta druzyna nic nie gra - nie ma taktyki, schematow, rozegrania. pilkarze nie potrafia sensownie wyrzucic pilki z autu, nie mowiac juz o rogach czy wolnych. nie mam nawet biegania.
zwykle nie spieszno mi bylo do zwalniania trenera, ale teraz nic innego nam nie pomoze.
oczywiscie nie bede sie rozwodzil na nieudolna RN i reszta degregolady w klubie, bo o tym wszyscy wiedza.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 07.11.2011 o godz. 09:29.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując