RYBA napisał(a):

|
Moim zdaniem zmiana trenera to roziwązanie najprostsze a niekoniecznie najlepsze. Przecież to pierwszy poważny kryzys pod sterami Maaskanta i co od razu go zwolnimy? (...)
|
Pierwszy? W sumie tak. Bo my z kryzysu po Karabachu i rozwaleniu defensywy przez Basałaja w zasadzie ciągle nie wyszliśmy. Za Maaskanta Wisła jest w permanentnym kryzysie i przebudowie. Od półtora roku.