Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7250
Stary 07.11.2011, 08:59
RYBA napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem zmiana trenera to roziwązanie najprostsze a niekoniecznie najlepsze. Przecież to pierwszy poważny kryzys pod sterami Maaskanta i co od razu go zwolnimy? (...)
Pierwszy? W sumie tak. Bo my z kryzysu po Karabachu i rozwaleniu defensywy przez Basałaja w zasadzie ciągle nie wyszliśmy. Za Maaskanta Wisła jest w permanentnym kryzysie i przebudowie. Od półtora roku.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując