Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7249
Stary 07.11.2011, 08:50
Nie no Valckxa bym nie wyrzucał Na miejscu Cupiała widząc że nie da rady wejść do LM z taką drużyną nie podporządkowywałbym wszystkiego pod eliminacje do tych rozgrywek . Wtedy taki Stan nie będzie się chwytał brzytwy i za drobne nie będzie próbował ściągać "doświadczonych" piłkarzy.
Potrzebna jest zmiana polityki u góry. Oczywiście tak sobie można pisać bo ja nie wierze, że coś się za panowania Cupiała zmieni.
Ostatnio edytowane przez tofik : 07.11.2011 o godz. 08:52.
..
Odpowiedz cytując