Nie no Valckxa bym nie wyrzucał

Na miejscu Cupiała widząc że nie da rady wejść do LM z taką drużyną nie podporządkowywałbym wszystkiego pod eliminacje do tych rozgrywek . Wtedy taki Stan nie będzie się chwytał brzytwy i za drobne nie będzie próbował ściągać "doświadczonych" piłkarzy.
Potrzebna jest zmiana polityki u góry. Oczywiście tak sobie można pisać bo ja nie wierze, że coś się za panowania Cupiała zmieni.