Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#512
Stary 07.11.2011, 08:17
I stało się,
Jak ludzie zaczęli gwizdać widząć co się dzieje parę meczy temu to C śpiewało że nic się nie stało i czy wygrywasz czy nie...
A teraz jak będzie?
Jak długo jeszcze będą nas opluwać?
Mam w nosie to ile jak oni to mówią "serca włożyli w derby" - taki mecz ma być wygrany jak nie walką to podstępem.
Grali od dłuższego czasu źle - kto sieje wiatr ten zbiera burzę.
Ostatnio edytowane przez Don Donson : 07.11.2011 o godz. 08:35.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując