Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7247
Stary 07.11.2011, 08:06
ja uważam ze zwolnienie trenera nic nie pomoze, znow nie bedzie stabilizacji w klubie
zacznie sie karuzela trenerska i tak jest cholera co dwa lata, po roku trener jest uwielbiany potem gnojony
teraz kibice oczekuja czyjejś głowy i pewnie ja dostana
przyjdzie na lawke Nawalka czy Motyka i bedzie super?
a potem po euro Cupial przygarnie Franka Smude ktory czyni cuda, prezesem pewnie zrobi Zdzicha Kapke i wszyscy beda szczesliwi, bo w koncu nie bedzie Holendrow

Odpowiedz cytując