Wyświetl pojedynczy post
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#989
Stary 07.11.2011, 08:00
Pewnie Roberta zwolnią (bo drużyna gra piach), ale rozwalanie po porażce w derbach całego pionu zarządczego byłoby totalną głupotą i nieporozumieniem. Basałaj pracuje od roku, moim zdaniem to zbyt krótki czas, żeby go oceniać. A wystawianie negatywnej laurki po sezonie, kiedy zdobyliśmy mistrzostwo i weszliśmy do grupy w pucharach (ostatnio za Petrescu i Okuki!) to wyłącznie poddawanie się chwilowym negatywnym emocjom. Musi być w klubie trochę stabilizacji na wyższych szczeblach, inaczej ograniczymy swoje szanse na rozwój. Przyjdzie nowy i co? Wydębi kasę na boiska treningowe od Cupiała? Zejdźmy na ziemię...
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując