Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.11.2011, 07:58
Troche za dużo ludzi unosi się honorem... taka jest piłka i nic tego nie zmieni. Nie zawsze wygrywa lepszy. Skoro u nas taki żal i rozpacz to nie wyobrażam sobie co musiało się dziać w ManU, kiedy City pojechali z nimi pięcioma bramkami na ich stadionie.
Odpowiedz cytując