Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7241
Stary 07.11.2011, 06:12
Moim zdaniem zmiana trenera to roziwązanie najprostsze a niekoniecznie najlepsze. Przecież to pierwszy poważny kryzys pod sterami Maaskanta i co od razu go zwolnimy? a myślicie że przyjdzie ktoś nowy i dotknięciem różdżki odmieni drużyne a ta nagle zacznie grać jak Barcelona ? Plaga kontuzji zrobiła swoje, takie są też uroki gry w pucharach, przypomne choćby fakt dwóch drużyn z którymi graliśmy nie tak dawno jeszcze w pucharze uefa - Victoria Guimares i Iraklis Saloniki - obie grając w pucharze w tym sezonie spadły z ligi. Weźcie też przykład Lecha z poporzedniego sezonu i porównajcie z naszą obecną sytuacją która póki co tragiczna nie jest. Ja bym Maaskanta zostawił dał mu przepracować kolejny okres przygotowawczy kiedy kontuzjowani wrócą, napewno też trzeba kolejnych wzmocnień. Jedyne co można mu zarzucić to brak reakcji na gre Jaliensa - przecież Bunoza przed kontuzją radził sobie bardzo dobrze w parze z Chavezem. Moim zdaniem Junior też powinien być zastępowany przez Paljicia częściej, nie jest tak chaotyczny i dysponuje dużo lepszym dośrodkowaniem. Oczywiście równocześnie nie daje usprawiedliwienia za porażke w derbach. To był mecz który poprostu MUSIELI wygrać.
Odpowiedz cytując