Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7238
Stary 07.11.2011, 02:38
Według mnie nawet z tym składem który mamy, nawet wliczając kontuzje 3 ważnych zawodników, gra powinna wyglądać dużo lepiej. Za dużo tych słabych meczów w tym sezonie. Nie idzie to do przodu i dlatego jestem za zmianą trenera.
Odpowiedz cytując