Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
Od: 04.2011
Offline
#
7238
07.11.2011, 02:38
Według mnie nawet z tym składem który mamy, nawet wliczając kontuzje 3 ważnych zawodników, gra powinna wyglądać dużo lepiej. Za dużo tych słabych meczów w tym sezonie. Nie idzie to do przodu i dlatego jestem za zmianą trenera.
MMMMM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMMMM
Znajdź inne posty napisane przez MMMMM