Gervas napisał(a):

|
Akurat merytorycznie ma racje, gorzej co do formy przekazu
|
ale co merytorycznie...Oceniłem tylko rozpad Pisu, życząc im zawsze wszystkiego najgorszego(politycznie)ale realnie oceniając że to może być dobry ruch jeśli chodzi o tą część sceny politycznej
A koleś wyjechał z łupkami, tupolewem, wybiórczą i .... wi jeszcze z czym, do tego pisząc niby do mnie per 'WY'. Za chwilę indianiec posądzi mnie o sztuczną mgłę i porażkę w derbach.