Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14798
Stary 07.11.2011, 01:44
Gervas napisał(a):Wyświetl post
Akurat merytorycznie ma racje, gorzej co do formy przekazu
ale co merytorycznie...Oceniłem tylko rozpad Pisu, życząc im zawsze wszystkiego najgorszego(politycznie)ale realnie oceniając że to może być dobry ruch jeśli chodzi o tą część sceny politycznej
A koleś wyjechał z łupkami, tupolewem, wybiórczą i .... wi jeszcze z czym, do tego pisząc niby do mnie per 'WY'. Za chwilę indianiec posądzi mnie o sztuczną mgłę i porażkę w derbach.
94 - Allah Akbar!!