Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7234
Stary 07.11.2011, 01:30
Elendil napisał(a):Wyświetl post
nie róbcie ze Skroży jakiegoś ponadprzeciętnego trenera. Na dwa i pół roku pobytu w Wiśle zespół grał dobrze przez pierwsze pół - z Kosą, z sezonem konia Zieńczuka i Brożka. Potem z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Legia grała piach przez cały poprzedni sezon i Skroża był już spakowany. Gdyby przyszedł ten Czech, to też by grali w 1/16 LE, bo mieli dobre transfery latem oraz znacznie lepsza młodzież od naszej.
Gdyby babcia miała wąsy byłaby.... dziadkiem. Po pierwsze ten trener nazywa się Skorża , a nie "Skroża" . Po drugie jego drużyna grała najładniejszą piłkę od czasów Kasperczaka I i to 100% zasługa Skorży , bo ktoś musiał tych zawodników poustawiać . Ktoś musiał z Brożka seryjnie marnującego okazje zrobić rasowego napastnika, a z Zieńczuka wiecznie będącego w cieniu i unikającego gry wydobyć wszystko co najlepsze. Inna sprawa , że sprzedawano mu najważniejsze ogniwa w drużynie, zastępując ich karykaturami piłkarzy o tym nie raczyłeś wspomnieć?
W Legii też dostał mały burdel po Urbanie , drużynę rozbita i bez wiary w siebie. Skorża powoli odbudowywał ich wiarę , pracując z każdym z zawodników indywidualnie, czego efekty mamy okazję oglądać. Skorża JEST dobrym trenerem, kto wie czy nie najlepszym za czasów TF, zamiast dać mu czas na budowanie zespołu, sprowadzić dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia jakim jest Stan V. to zwalono wszystkie niepowodzenia na barki Macieja S. i zwolniono go pomimo 1 miejsca w lidze.
Odpowiedz cytując