Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15427
Stary 07.11.2011, 01:03
Na następnych meczach niech każdy sie zastanowi, czy dany kopacz zasługuje na wykrzykiwanie jego nazwiska przed meczym, albo przy zdobywaniu goli. Nasi kopacze to najzwyklejsze ci*y!
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując