Temat
:
[13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
zrytyberet
Member
Od: 08.2007
Skąd: BRONOWICE
Offline
#
499
07.11.2011, 01:02
Wilk i moze jeszcze paru innych pokzalo walke. A nasz trener naprawde za duzo pali holendra bo jego wypowiedzi zaczynaja zajebiscie odbiegac od rzeczywistosci i nawet nie wiedzial ile lat Wisła nie przegrala z kolezankami. Nie widzial jaka jet ranga tego meczu... porażka
"Przewróć mnie na glebe, psiknij mi gazem po oczach, przyłóż do skroni naładowanego glocka, wyzwij od najgorszych walnij pała w potylice, wpie***l mnie za kraty za to ze jestem kibicem..."
zrytyberet
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zrytyberet
Znajdź inne posty napisane przez zrytyberet