Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14796
Stary 07.11.2011, 00:55
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Wyznawcy Szachtera i Tusk Vison Network już od tygodnia przeżywają chwile swojej chwały. To że PiS ma problemy to dla was ważniejsze niż olewanie was przez wasz rząd który jak zwykle nic nie robi, ważniejsze niż kolejne podwyżki vatu tym razem na ubranka i obuwie dziecięce od 01.01.2112, ważniejsza niż to że ZOSTALIŚCIE WYCHUJANI w sprawie katastrofy smoleńskiej ( w sprawie awarii Boeninga nagle okazuje się że trzeba częsci samolotu odsyłac na badania?że nie wystarcza czarna skrzynka?że Niemcy bedą badać urządzenia pokładowe? co na to E.Klich i rudy Donio?), ważniejsze niż wyprzedanie naszych złóż łupków . Żal mi Was, ale głupi naród musi byc biednym lokajem, a nie Panem we własnym domu.
Co was PIS obchodzi macie całą władzę. Przejeta Rzeczpospolita ( oczywiście nie ma zamachu na demokrację , hipokryci), przejeta TVP, wszystkie spółki skarbu Państwa, wystawiony na sprzedaż Lotos. Czemu akurat w Polsce muszą większość mieć złodzieje albo zdrajcy
Bełkocz se dalej
94 - Allah Akbar!!