Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7230
Stary 07.11.2011, 00:47
nie róbcie ze Skroży jakiegoś ponadprzeciętnego trenera. Na dwa i pół roku pobytu w Wiśle zespół grał dobrze przez pierwsze pół - z Kosą, z sezonem konia Zieńczuka i Brożka. Potem z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Legia grała piach przez cały poprzedni sezon i Skroża był już spakowany. Gdyby przyszedł ten Czech, to też by grali w 1/16 LE, bo mieli dobre transfery latem oraz znacznie lepsza młodzież od naszej.

Maaskant jest skończony po tym meczu, tutaj nawet nie ma co strzępic języka. Takich porażek się nie wybacza.

Chciałbym, żeby przyszedł za niego ktoś pokroju Petrescu, jak nie on sam, to jakiś starszy, doświadczony Niemiec... cóż, marzenia?
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując