|
Czekamy na rozwój wydarzeń . Stety czara goryszy się przelała . Jeśli Maaskanta stać na żarty po debrach to tylko znak , że to nie zawodnicy najbardziej zawiedli po tym spotkaniu , ale on sam . Jego czas dobiegł końca , dośc tego okłamywania rzeczywisości .
szkoda słów , gorzka lekcja z której ktoś musi wyciągnąć lekcję na przyszłość . Niech Kulawik lub Moskal przejmie drużynę do końca rundy i od wiosny szukamy trenera z warsztatem .
|