BiałaGwiazda napisał(a):

Czy cudem dla Wisły jest zwycięstwo po dobrej grze z Cracovią,Podbeskidziem czy Lechią
Ja nie chce cudów,ale biorąc pod uwage pensje Maaskanta i zawodników grających obecnie w Wiśle chyba mam prawo oczekiwac zwycięstw z drużynami z doła tabeli Ekstraklasy.
|
Otóż to.
Ja rozumiem kontuzje, dużo spotkań, itd.
Ale ilu takie Podbeskidzie czy Cracovia mają piłkarzy na poziomie Ilieva, Wilka, Jovanovica, Nuneza czy Bitona? Nie są to jacyś wirtuozi ale piłkarze lepsi od tych którymi dysponują Kasperczyk czy Pasieka.
Albo czy cudem jest nauczenie obrony krycia przy stałych fragmentach? Czy cudem jest nauczenie drużyny dobrego wykonywania stałych fragmentów? U nas 2/3 rożne są psute przez złe dośrodkowanie tak zwane "na jaja" . Dajcie mi piłkę, to i ja 1/3 piłkę dorzucę na 8 metr przed bramką...a u nas jest z tym dramat. Zwróćcie uwagę na stałe fragmenty wykonywane przez Legie.