Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7228
Stary 07.11.2011, 00:21
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Czy cudem dla Wisły jest zwycięstwo po dobrej grze z Cracovią,Podbeskidziem czy Lechią

Ja nie chce cudów,ale biorąc pod uwage pensje Maaskanta i zawodników grających obecnie w Wiśle chyba mam prawo oczekiwac zwycięstw z drużynami z doła tabeli Ekstraklasy.
Otóż to.

Ja rozumiem kontuzje, dużo spotkań, itd.

Ale ilu takie Podbeskidzie czy Cracovia mają piłkarzy na poziomie Ilieva, Wilka, Jovanovica, Nuneza czy Bitona? Nie są to jacyś wirtuozi ale piłkarze lepsi od tych którymi dysponują Kasperczyk czy Pasieka.

Albo czy cudem jest nauczenie obrony krycia przy stałych fragmentach? Czy cudem jest nauczenie drużyny dobrego wykonywania stałych fragmentów? U nas 2/3 rożne są psute przez złe dośrodkowanie tak zwane "na jaja" . Dajcie mi piłkę, to i ja 1/3 piłkę dorzucę na 8 metr przed bramką...a u nas jest z tym dramat. Zwróćcie uwagę na stałe fragmenty wykonywane przez Legie.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując