FraMat napisał(a):

|
oczekujecie cudotwórcy? dzial religijny piętro wyżej
|
Czy cudem dla Wisły jest zwycięstwo po dobrej grze z Cracovią,Podbeskidziem czy Lechią
Ja nie chce cudów,ale biorąc pod uwage pensje Maaskanta i zawodników grających obecnie w Wiśle chyba mam prawo oczekiwac zwycięstw z drużynami z doła tabeli Ekstraklasy.