Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7226
Stary 07.11.2011, 00:12
FraMat napisał(a):Wyświetl post
oczekujecie cudotwórcy? dzial religijny piętro wyżej
Czy cudem dla Wisły jest zwycięstwo po dobrej grze z Cracovią,Podbeskidziem czy Lechią

Ja nie chce cudów,ale biorąc pod uwage pensje Maaskanta i zawodników grających obecnie w Wiśle chyba mam prawo oczekiwac zwycięstw z drużynami z doła tabeli Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując