Wyświetl pojedynczy post
Kubi
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 07.11.2011, 00:07
Czego sie nie robi? Nie można porozmawiać z piłkarzami? Idz ....a i spiewaj 'nic sie nie stało'
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!


Odpowiedz cytując