Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Kubi
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH
Offline
#
15423
06.11.2011, 23:54
Nie wiem czy klub wezwał psy. Natomiast byłem i Wilk niczego takeigo nie powiedział. Chyba, że miałem chwilowy zanik słuchu.
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!
Kubi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kubi
Znajdź inne posty napisane przez Kubi