Wyświetl pojedynczy post
Kubi
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15423
Stary 06.11.2011, 23:54
Nie wiem czy klub wezwał psy. Natomiast byłem i Wilk niczego takeigo nie powiedział. Chyba, że miałem chwilowy zanik słuchu.
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!


Odpowiedz cytując