FraMat napisał(a):

|
To może pozwólmy tez Maaskantowi zagrac 6 rund. Na razie gra trzecią....
|
Czara goryczy się przelała więc pozwolenia nie będzie.Ja myślę że Maaskant przy całej swojej niedoskonałości da sobie w przyszłości radę i będzie miał wynik, może nie taki jak Petrescu ale kontekst będzie podobny.Zwolniliśmy Rumuna a dziś nie dość że nie stać nas na niego to on w życiu do klubu na takim poziomie, by nie przeszedł.Sądzę że podobnie będzie za kilka lat z Maaskantem bo to solidny trener.
ps chciałbym się oczywiście mylić ale tak jak intuicja mnie nie zawiodła jeśli chodzi o Dana tak niestety wydaje mi się że nie zawiedzie mnie jeśli chodzi o Maaskanta - czyli że będzie o nim głośno tyle że nie u nas.