tomek100 napisał(a):

|
Zaryzykuję tezę, że przez 5 rund (z 6) z Skorżą jako trenerem gra wyglądała znacznie lepiej niż teraz - ok., były porażkii, ale nie było takiej wk...cej bezradności jak teraz...
|
Bo była lepsza drużyna i tyle.Zobaczysz i może wspomnisz moje słowa, co się będzie działo za pół roku czy rok.Jestem przekonany że przyjdą jeszcze gorsi ale może ten zakręt piłkarski odbuduje nas przynajmniej kibicowsko.