!!IRIVER!! napisał(a):

|
Brak dopingu na kolejnych meczach to dobry pomysł - oni muszą wreszcie zacząć sobie zdawać sprawę, że nie mogą przegrywać takich meczów, jak ten dzisiejszy.
|
Zdecydowana większość z nich ma to w dupie. Zależeć to może Małeckiemu, Sobolowi, Wilkowi(?).