Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7214
Stary 06.11.2011, 23:35
Kolega tofik dobrze to ujął: "jesteśmy żałośni". Kopacze grają "bez jaj", powoli, bez pomysłu, bez ambicji a za to z koszmarnymi blędami w obronie. To niesamowite, że takie beznadziejne drużyny jak Podbeskidzie, Cracovia czy Lechia leja nas jak chcą...

Zaryzykuję tezę, że przez 5 rund (z 6) z Skorżą jako trenerem gra wyglądała znacznie lepiej niż teraz - ok., były porażkii, ale nie było takiej wk...cej bezradności jak teraz...
Odpowiedz cytując