FraMat napisał(a):

Dzisiaj o klase przewyższaliśmy rywali gra w pilkę. Zabrakło jak w meczu z Podbeskidziem skrzydlowych potrafiących celnie wrzucic piłkę w pole karne za pierwszą linie zasieków. Dlatego polegliśmy.
Maaskant powinien przepracować do konca sezonu 2011/2011, a potem zostac rozliczony z uzwględnieniem tego na co miał wpływ, a na co nie.
Jesli potwierdzi się plotka, że szukają już jego nastepcę a on sam jest już zwolniony to jest to najgorsza możliwa wiadomość dla Wisły.
No chyba, że przewidziany jest Guardiola i transfery za minimum 50 mln euro
|
Powiedz mi Framat, czy np wyciągnięcie Lucescu z Rapidu byłoby realne, czy realia w Rumuni są takie, że ich trenerzy są poza naszym zasięgiem ?
Zamiana Maskanta na jakiegoś Urbana, Fornalika czy innego przedstawiciela polskiej myśli szkoleniowej jest zupełnie bez sensu.
Jedynym trenerem w Polsce na poziomie Maskanta jest Skorża, ale po pierwsze on jest z Legii nie do wyciągnięcia a po drugie woli drużyny z większą ilością Polaków, a u nas ich za dużo nie ma.
Jak nie znajdą jakiegoś kozaka dobrze rokującego na przyszłość, to Maskant powinien zostać, choć mistrzostwo niebezpiecznie się oddaliło, może już być 7 punktów do Śląska i Legii a to dużo.