Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7205
Stary 06.11.2011, 23:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nieporadnośc pojaiwła sie w ostatnich 10-15 minutach, kiedy dobrze grająca Wisła została zastopowana teatralnymi padami rywali i przeciąganiem schodzenia z boiska "kontuzjowanego" Saidiego, plus zaostrzaniem atmosfery przy wybijaniu roznego pod bramką Cracovii, co z widowiska piłkarskiego uczyniło pole karczemnej bójki. Było to celowe wybicie z uderzenia naszej drużyny i zgadzam się: potem był już chaos.
Nie no ....a.... jesteś lepszy niż Pakosińska ze swoim kabaretem
Odpowiedz cytując