Enrico2000 napisał(a):

O klasę przewyższaliśmy rywali GRĄ W PIŁKĘ !! Ty to nazywasz graniem w piłkę co zaprezentowała dziś Wisła z najsłabszym zespołem ligi? Nieporadność, chaos i bezsensowne wrzutki - a może coś wpadnie.
|
Nieporadnośc pojaiwła sie w ostatnich 10-15 minutach, kiedy dobrze grająca Wisła została zastopowana teatralnymi padami rywali i przeciąganiem schodzenia z boiska "kontuzjowanego" Saidiego, plus zaostrzaniem atmosfery przy wybijaniu roznego pod bramką Cracovii, co z widowiska piłkarskiego uczyniło pole karczemnej bójki. Było to celowe wybicie z uderzenia naszej drużyny i zgadzam się: potem był już chaos.