Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7203
Stary 06.11.2011, 23:21
Enrico2000 napisał(a):Wyświetl post
O klasę przewyższaliśmy rywali GRĄ W PIŁKĘ !! Ty to nazywasz graniem w piłkę co zaprezentowała dziś Wisła z najsłabszym zespołem ligi? Nieporadność, chaos i bezsensowne wrzutki - a może coś wpadnie.
Nieporadnośc pojaiwła sie w ostatnich 10-15 minutach, kiedy dobrze grająca Wisła została zastopowana teatralnymi padami rywali i przeciąganiem schodzenia z boiska "kontuzjowanego" Saidiego, plus zaostrzaniem atmosfery przy wybijaniu roznego pod bramką Cracovii, co z widowiska piłkarskiego uczyniło pole karczemnej bójki. Było to celowe wybicie z uderzenia naszej drużyny i zgadzam się: potem był już chaos.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując