|
Moje zdanie jest bardzo podobne do FraMata. Maaskant powinien zostać do końca sezonu. Najprościej jest wyrzucić trenera, który notabene zdobył MP i powalczył w walce o LM. Zwolnienie Roberta byłoby bez sensu. Dajmy choć jednemu trenerowi wypełnić kontrakt do końca.
Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce
|