Wyświetl pojedynczy post
dudzon
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: z Zasiedmiogórogrodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7198
Stary 06.11.2011, 23:15
Moje zdanie jest bardzo podobne do FraMata. Maaskant powinien zostać do końca sezonu. Najprościej jest wyrzucić trenera, który notabene zdobył MP i powalczył w walce o LM. Zwolnienie Roberta byłoby bez sensu. Dajmy choć jednemu trenerowi wypełnić kontrakt do końca.
Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce
Odpowiedz cytując