Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7197
Stary 06.11.2011, 23:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj o klase przewyższaliśmy rywali gra w pilkę. Zabrakło jak w meczu z Podbeskidziem skrzydlowych potrafiących celnie wrzucic piłkę w pole karne za pierwszą linie zasieków. Dlatego polegliśmy.

Maaskant powinien przepracować do konca sezonu 2011/2011, a potem zostac rozliczony z uzwględnieniem tego na co miał wpływ, a na co nie.
Jesli potwierdzi się plotka, że szukają już jego nastepcę a on sam jest już zwolniony to jest to najgorsza możliwa wiadomość dla Wisły.
No chyba, że przewidziany jest Guardiola i transfery za minimum 50 mln euro
O klasę przewyższaliśmy rywali GRĄ W PIŁKĘ !! Ty to nazywasz graniem w piłkę co zaprezentowała dziś Wisła z najsłabszym zespołem ligi? Nieporadność, chaos i bezsensowne wrzutki - a może coś wpadnie.
Tak gra Wisła od dawna. Różnica pomiędzy Maaskantem, a resztą trenerów którzy trenowali Wisłę jest taka, że on miał poprostu sporo szczęścia. Teraz już go nie ma i dzieje się coraz gorzej. A i tak dziękujmy Bogu i sędziom za Jagiellonie i Łks bo w tym momencie byi byśmy w 2 połowie tabeli ..... Do tego wypowiedzi pomeczowe Maaskanta - śmiać się czy płakać ?
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując