willow napisał(a):

@strong1979
Ciągle piszesz forma, forma forma... a kto odpowiada za formę swoich podopiecznych? Babcia klozetowa?
Chciałbym wymienić choć jednego zawodnika, który nie stracił formy pod skrzydłami Maaskanta. Nie, że się rozwinął - na to nie liczę. Ale nie stracił formy. I wiesz co? Jakoś nie mogę sobie takiego piłkarza przypomnieć...
|
I to niestety wystarczy za komentarz. Maaskant jest słabym trenerem, w dodatku nawet indywidualnie zawodnicy są gorzej przygotowani niż rok temu. Inna sprawa, że mamy miernych graczy. Ale tak jak piszesz, przy Maaskancie żaden piłkarz nie poczynił postępów. Wg. mnie zmiana trenera jest koniecznością, najlepiej w okienku zimowym. W lecie to już będziemy mieli pozamiatane.
FraMat z kim jeszcze musimy przegrać byś w końcu stwierdził, że Maaskant nie pomaga drużynie? Porażkę z Limanovią też byś wytłumaczył?