Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7195
Stary 06.11.2011, 23:07
Dzisiaj o klase przewyższaliśmy rywali gra w pilkę. Zabrakło jak w meczu z Podbeskidziem skrzydlowych potrafiących celnie wrzucic piłkę w pole karne za pierwszą linie zasieków. Dlatego polegliśmy.

Maaskant powinien przepracować do konca sezonu 2011/2011, a potem zostac rozliczony z uzwględnieniem tego na co miał wpływ, a na co nie.
Jesli potwierdzi się plotka, że szukają już jego nastepcę a on sam jest już zwolniony to jest to najgorsza możliwa wiadomość dla Wisły.
No chyba, że przewidziany jest Guardiola i transfery za minimum 50 mln euro
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując