Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7193
Stary 06.11.2011, 23:05
Vasquez napisał(a):Wyświetl post
Bana dla Tego Pana
Na tę godzinę Maskaant jest nadal trenerem Wisły i nie życzę sobie by tak o nim się wyrażano..."Wypierdalaj" to powinieneś sam sobie powiedzieć i wpieprzyć sobie dodatkowo Bana..

Od dawna się mówi na forum, by nie obrażać piłkarzy i trenerów...ale od dawna panuje tutaj czysta hipokryzja...A może się mylę?....
A zamknij się już. Idź skarżyć do przedszkola.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując